Publications Office of the EU
Franza-Beauvais: Stallazzjoni ta’ sinjali tat-toroq - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Beauvais: Stallazzjoni ta’ sinjali tat-toroq

  • Ippubblikat
    10/01/2024
  • Skadenza
    13/02/2024
  • Ftuħ tal-offerti
    14/02/2024
  • Illum
    03/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
département de l'oise
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRE22 Oise
Post tax-xerrej
NUTS code: FRE22 Oise
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45233294 Stallazzjoni ta’ sinjali tat-toroq
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
400,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
CG_60_20230922W2_01
Deskrizzjoni

la consultation a pour objet des travaux d'installation (fourniture et pose) de signalisation de police ou de portiques, renforcés par une signalisation lumineuse, dynamique et autonome ainsi que la fourniture et pose de celle-ci sur des portiques existants, sur l'ensemble du réseau routier départemental.
Les travaux concernent :
- L'Installation (fourniture et pose) de panneaux de police renforcée par une signalisation lumineuse dynamique autonome ou temporaires,
- l'installation (fourniture et pose) de portiques renforcés par une signalisation lumineuse dynamique autonome,
- l'installation (fourniture et pose) de signalisation lumineuse dynamique autonome sur des portiques existants.
les panneaux et les portiques auront une alimentation solaire intégrée et/ou déportée. Les travaux de pose pourront être précédés, le cas échéant, de la dépose de matériels existants.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.marches-securises.fr/perso/cg60/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
14/02/2024 09:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
400,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.