Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Leipzig: Xogħol ta' kostruzzjoni ta' depow għat-tramm - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Leipzig: Xogħol ta' kostruzzjoni ta' depow għat-tramm

  • Ippubblikat
    30/04/2014
  • Skadenza
    05/06/2014
  • Aġġudikat
    05/01/2015
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45234127 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' depow għat-tramm
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
450,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
471,253.20 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
BAIII-319-05
Deskrizzjoni

Um- und Neubau Betriebshof Dölitz, BAIII, Straßenbahnwaschanlage und Wasseraufbereitung/ Stationärer Hochdruckreiniger.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
450,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
471,253.20 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: BHB Waschanlagen Vertriebs GmbH
Indirizz postali: Zeller Straße 10
Belt: Holzmaden
Kodiċi postali: 73271
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.