Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Parchim: Network tal-komunikazzjonijiet - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Ġermanja-Parchim: Network tal-komunikazzjonijiet

  • Ippubblikat
    18/02/2019
  • Skadenza
    04/03/2019
  • Aġġudikat
    19/07/2019
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Landkreis Ludwigslust-Parchim – vertreten durch: Landrat Stefan Sternberg
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE80O Ludwigslust-Parchim
Post tax-xerrej
NUTS code: DE80O Ludwigslust-Parchim
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
32412000 Network tal-komunikazzjonijiet
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
0.01 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
2019020013
Deskrizzjoni

Der Auftraggeber beabsichtigt, zur Versorgung aller Bürger und Gewerbetreibenden in näher bezeichneten Teilgebieten im Projektgebiet Plau am See mit breitbandigen Telekommunikationsdiensten den Bau und Betrieb eines flächendeckenden Hochgeschwindigkeitsnetzes sowie die Erbringung von Endkundendienstleistungen im Projektgebiet in Auftrag zu geben. Einzelheiten entnehmen Sie bitte der dem Begleitdokument zur Bekanntmachung des Landkreises Ludwigslust Parchim – Projektgebiet Boizenburg – Vergabenummer 2019020013 (herunterzuladen unter [https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXSQYY6YYY1/documents]).

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXSQYY6YYY1
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV

32412000 - Network tal-komunikazzjonijiet

32570000 - Apparat tat-telekomunikazzjoni

72000000 - Servizzi ta' IT: konsulenza, żvilupp ta' softwer, Internet u appoġġ

32571000 - Infrastuttura tat-telekomunikazzjoni

71320000 - Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn

71000000 - Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni

Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
0.01 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Wemacom Breitband GmbH
Indirizz postali:
Belt: Schwerin
Kodiċi postali:
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.