Publications Office of the EU
il-Portugall-Liżbona: Vapuri u dgħajjes - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Portugall-Liżbona: Vapuri u dgħajjes

  • Ippubblikat
    05/02/2020
  • Skadenza
    27/07/2020
  • Aġġudikat
    28/01/2021
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Transtejo - Transportes Tejo, S. A.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Post tax-xerrej
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
34512000 Vapuri u dgħajjes simili għat-trasport ta' persuni jew merkanzija
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
57,000,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
52,440,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
006/2020 - DJC/TT
Deskrizzjoni

Concurso Público Internacional para aquisição de dez navios elétricos para a Transtejo, S. A.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Transtejo - Transportes Tejo, S. A.
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 500723770
Indirizz postali: Terminal Fluvial do Cais do Sodré, rua da Cintura do Porto de Lisboa
Belt: Lisboa
Kodiċi NUTS: PT170
Kodiċi postali: 1249-249
Pajjiż: PRT
Indirizz prinċipali: www.ttsl.pt
Elettronika permezz ta’:
http://pt.vortal.biz
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
57,000,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
52,440,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Astilleros Gondan, S. A.
Indirizz postali: Puerto de Figueras, s/n
Belt: Castropol
Kodiċi postali: 33794
Pajjiż: ESP
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.