Publications Office of the EU
l-Italja-Każerta: Rimi u trattament ta' l-iskart - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Italja-Każerta: Rimi u trattament ta' l-iskart

  • Ippubblikat
    02/02/2016
  • Skadenza
    21/03/2016
  • Ftuħ tal-offerti
    22/03/2016
  • Illum
    01/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
G.I.S.E.C SpA a socio unico
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ITF31 Caserta
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90510000 Rimi u trattament ta' l-iskart
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
5,500,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
3
Numru ta’ referenza tal-offerta
Numero gara AVCP 6231395
Deskrizzjoni

L'appalto ha per oggetto il prelievo/carico, trasporto e smaltimento, presso impianti autorizzati, ai sensi della vigente normativa, dei seguenti rifiuti (CER 19.07.03 — 20.03.04 — 16.10.02 — 19.08.14) prodotti presso i siti e gli impianti indicati nel Capitolato Speciale d'Appalto.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Provincia di Caserta — Ufficio Vice Segreteria Generale
Indirizz postali: Via Vincenzo Lamberti — Area Ex Saint-Gobain
Belt: Caserta
Kodiċi postali: 81100
Pajjiż: ITA
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for one or more lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
22/03/2016 10:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.