Publications Office of the EU
Franza-Illzach: Materjali veġetali nejjin - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Illzach: Materjali veġetali nejjin

  • Ippubblikat
    19/10/2022
  • Aġġudikat
    14/12/2022
  • Skadenza
    14/11/2023
  • Ftuħ tal-offerti
    15/11/2023
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
ville d'illzach
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FR France
Post tax-xerrej
NUTS code: FR France
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
03115000 Materjali veġetali nejjin
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
349,091.00 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
4
Numru ta’ referenza tal-offerta
V22F009
Deskrizzjoni

la consultation concerne la fourniture de terre, terreau, sable, mulch, paillages végétal et minéral, engrais, produits phytosanitaires et de biocontrôle, dalles et pavés pour le service d'espaces verts de la ville. La procédure est l'appel d'offres ouvert. Il s'agit d'un accord-cadre multi attributaire avec un maximum de trois titulaires par lot, divisé en 4 lots avec des montants maxi annuels en euros (T.T.C.). Le marché débute le 1er janvier 2023 pour un an, reconductible tacitement trois fois

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.marches-securises.fr
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ several operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
15/11/2023 10:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.