Publications Office of the EU
Il-konklużjoni tas-servizz pubbliku ta' l-akkumpanjament kollettiv tal-bażi ta' l-akkumpanjament GREEN-LE-GRAND - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Il-konklużjoni tas-servizz pubbliku ta' l-akkumpanjament kollettiv tal-bażi ta' l-akkumpanjament GREEN-LE-GRAND

  • Ippubblikat
    20/05/2026
  • Skadenza
    26/06/2026
  • Illum
    01/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Syndicat Intercommunal d'Aménagement, de Rivières et du Cycle de l'Eau (SIARCE)
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: FR104 Essonne
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90400000 Servizzi tad-drenaġġ
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,816,400.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
2026-DSP02
Deskrizzjoni

L-għan ta’ din il-konsultazzjoni huwa li, mill-1 ta’ Ġunju 2027, konċessjonarju jiġi fdat bil-ġestjoni tas-servizz pubbliku tas-sanità ta’ SIARCE fil-perimetru tal-muniċipalità ta’ Vert-le-Grand. B’mod partikolari, il-konċessjonarju se jiżgura t-tħaddim, il-manutenzjoni u l-manutenzjoni tax-xogħlijiet tal-ġbir u tat-trasport tal-iskart u tal-ilma tax-xita, it-tħaddim, il-manutenzjoni u l-manutenzjoni tal-impjant tat-trattament tal-ilma mormi ta’ Vert-le-Grand, kif ukoll it-tmexxija tar-relazzjonijiet mal-utenti, il-fatturazzjoni u l-ġbir tat-tariffi, u l-għoti ta’ informazzjoni dwar il-ġestjoni teknika u finanzjarja tas-servizz. Id-dettall tas-suġġett huwa definit fit-taqsima 1 tar-Regolamenti ta’ Konsultazzjoni (CR) u l-kamp ta’ applikazzjoni fit-taqsima 2 tas-CR. Il-proċedura magħżula hija miftuħa: l-applikazzjonijiet u l-offerti għandhom jiġu sottomessi b’mod konġunt. Il-kuntratt jiddefinixxi b’mod preċiż l-objettivi assenjati lill-Konċessjonarju u l-kriterji ta’ prestazzjoni korrispondenti, l-informazzjoni li l-Konċessjonarju se jżomm għad-dispożizzjoni tal-Awtorità tal-Ħruġ tal-Liċenzji, il-modalitajiet tat-trażmissjoni tagħhom u l-mezzi effettivi ta’ kontroll li jista’ juża biex jivverifika l-eżekuzzjoni teknika u finanzjarja xierqa tal-kuntratt u l-kwalità tas-servizz.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1812441
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1812441
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Qualité du service rendu aux usagers
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 60
Kriterju:
Tip: cost
Deskrizzjoni: économie globale de l'offre
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 40
Valur stmat
1,816,400.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.