Publications Office of the EU
il-Polonja-Gliwice: Apparat awdjo-viżiv - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Polonja-Gliwice: Apparat awdjo-viżiv

  • Ippubblikat
    23/03/2017
  • Skadenza
    09/06/2017
  • Ikkanċellat
    09/09/2017
  • Illum
    01/09/2026
Status
Canceled
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Centrum Onkologii – Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie, Oddział w Gliwicach
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: PL229 Gliwicki
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
32321200 Apparat awdjo-viżiv
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Il-proċedura ngħalqet
Numru ta’ referenza tal-offerta
DO/DZ-381-1-27/17
Deskrizzjoni

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie systemu audio-video w 3 salach konferencyjnych i audytorium w Centrum Onkologii – Instytucie im. Marii Skłodowskiej – Curie Oddziale w Gliwicach, zwanego dalej Zamawiającym.
2. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzach:
— „Projekt wykonawczy” – załącznik nr 8 do SIWZ.
— „Przedmiar robót” – załączniki nr 9 do SIWZ.
— „Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót” – załącznik nr 10 do SIWZ.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Ofertę należy złożyć pod rygorem nieważności w formie pisemnej podpisaną własnoręcznym podpisem, w terminie określonym w sekcji IV pkt 2.2 niniejszego ogłoszenia, na adres: Centrum Onkologii-Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział Gliwice
Indirizz postali: ul. Wybrzeże Armii Krajowej 15
Belt: Gliwice
Kodiċi NUTS: PL229
Kodiċi postali: 44-100
Pajjiż: POL
Persuna ta' kuntatt: Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia pok. 124
Indirizz prinċipali: http://www.io.gliwice.pl/instytut/zamowienia
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Il-proċedura ngħalqet
Għoti tal-kuntratt
Il-proċedura ngħalqet
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.