Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Nienburg: Infrastuttura tat-telekomunikazzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Ġermanja-Nienburg: Infrastuttura tat-telekomunikazzjoni

  • Ippubblikat
    22/11/2017
  • Skadenza
    19/12/2017
  • Aġġudikat
    11/06/2018
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Landkreis Nienburg/Weser
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE927 Nienburg (Weser)
Post tax-xerrej
NUTS code: DE927 Nienburg (Weser)
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
32571000 Infrastuttura tat-telekomunikazzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
15,957,795.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Ziel der Maßnahme ist es, durch die Gewährung von Investitionsbeihilfen zu ermöglichen, die im Landkreis Nienburg/Weser gelegenen, noch unterversorgten Teilnehmeranschlüsse über ein NGA-Netz zu erschließen.
Das NGA unterversorgte Gebiet SÜD umfasst 3.711 Adressen und weist somit eine Einwohnerdichte von 81 Einwohnern/km2 auf.
Neben 4 989 Privathaushalten und 31 Unternehmen sollen auch 10 institutionelle Nachfrager (Schulen) von der Erschließung der unterversorgten Gebiete mit einer leistungsfähigen Breitbandinfrastruktur angeschlossen werden.
Die gewährten Investitionsbeihilfen sollen zur Erstellung des NGA-Netzes verwendet werden, welches im Eigentum des Unternehmens steht. Der Netzbetreiber erhält hierbei das Recht bzw. übernimmt die Verpflichtung, die entsprechende Breitbandinfrastruktur zu errichten, aktive Komponenten zu installieren, das NGA-Netz in Betrieb zu nehmen und für eine Mindestdauer von 7 Jahren zu betreiben und entsprechende Dienstleistungen und Angebote zu erbringen.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Landkreis Nienburg/Weser
Indirizz postali: Kreishaus am Schloßplatz 1
Belt: Nienburg
Kodiċi NUTS: DE927
Kodiċi postali: 31582
Pajjiż: DEU
Persuna ta' kuntatt: Heuking Kühn Lüer Wojtek PartmbB; z. Hd. Frau Rechtsanwältin Christine Grau, Goetheplatz 5-7, 60313 Frankfurt am Main, Deutschland
Indirizz prinċipali: https://www.kreis-ni.de
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
15,957,795.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Northern Access GmbH
Indirizz postali: Beckebohnen 2
Belt: Liebenau
Kodiċi postali: 31618
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.