Publications Office of the EU
l-Italja-Biella: Servizzi dwar l-arkitettura, l-inġinerija u l-istħarriġ - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Italja-Biella: Servizzi dwar l-arkitettura, l-inġinerija u l-istħarriġ

  • Ippubblikat
    16/09/2022
  • Skadenza
    10/10/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    11/10/2022
  • Aġġudikat
    01/12/2022
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Comune di Biella,
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ITC13 Biella
Post tax-xerrej
NUTS code: ITC13 Biella
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71250000 Servizzi dwar l-arkitettura, l-inġinerija u l-istħarriġ
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,630,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

conclusione di n. 4 accordi quadro, della durata di 36
mesi, con più operatori economici per ciascuno, per l’affidamento di servizi di
architettura ed ingegneria connessi con interventi in parte finanziati con fondi
PNRR del valore massimo stimato di:
ACCORDO QUADRO 1: edifici scolastici e spazi accessori – CIG 9397598732 –
valore massimo stimato Euro 1.200.000,00;
ACCORDO QUADRO 2: immobili comunali ad uso istituzionale e sociale – CIG
9398577F15 – valore massimo stimato Euro 480.000,00;
ACCORDO QUADRO 3: infrastrutture sportive – CIG 9398638170 - valore
massimo stimato Euro 350.000,00;
ACCORDO QUADRO 4: opere di difesa e miglioramento fruitivo del territorio
e/o opere di decoro urbano – CIG 93987849E9 – valore massimo stimato
Euro 600.000,00;

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
http://www.aria.regione.lombardia.it
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
11/10/2022 11:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
2,630,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: HANAMI INGEGNERIA SRL (mandataria)
Indirizz postali:
Belt: Vercelli (VC).
Kodiċi postali:
Pajjiż: ITA

Isem uffiċjali: Arch. Gianni Carlo LA LOGGIA (mandante)
Indirizz postali:
Belt: TRINO
Kodiċi postali:
Pajjiż: ITA

Isem uffiċjali: Dott. Antonello RIVOLTA (mandante)
Indirizz postali:
Belt: OLEGGIO
Kodiċi postali:
Pajjiż: ITA

Isem uffiċjali: Ing. Daniela CHIOCCHETTI (mandante)
Indirizz postali:
Belt: Asigliano Vercellese
Kodiċi postali:
Pajjiż: ITA

Isem uffiċjali: Dott. Emanuele PETTENELLA (mandante)
Indirizz postali:
Belt: TORINO
Kodiċi postali:
Pajjiż: ITA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.