-
Ippubblikat15/02/2019
-
Skadenza15/03/2019
-
Ftuħ tal-offerti15/03/2019
-
Aġġudikat21/03/2019
-
Illum03/09/2026
Utilitajiet
- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura
Franza-Pariġi: Fornimenti elettriċi
Le présent appel d’offres a pour objet la fourniture d’électricité pour les 2 bâtiments occupés par Business France, avec une puissance supérieure à 36 kVA.
Le prestataire retenu dans le cadre de ce marché devra fournir l’énergie électrique active garantie nécessaire à l’alimentation en continu et sans aucune altération des besoins des sites de Business France. Le marché comprend la fourniture de l’énergie et l’acheminement; il inclut la gestion du contrat d’accès au réseau distribution.
Il est demandé un contrat unique présentant le prix de la fourniture d’une part et l’acheminement d’autre part.
Isem uffiċjali: Business France
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 451 930 051 000 52
Indirizz postali: 77 boulevard Saint-Jacques
Belt: Paris Cedex 14
Kodiċi NUTS: FR101
Kodiċi postali: 75998
Pajjiż: FRA
Persuna ta' kuntatt: A. Dronne
Indirizz prinċipali: http://www.businessfrance.fr
Elettronika permezz ta’:
http://www.marches-publics.gouv.fr
Ftehim qafas ma’ single operaturi
31682000 - Fornimenti elettriċi
09000000 - Prodotti taż-żejt (petroleum), fjuwil, elettriku u għejun oħra ta' l-enerġija
09300000 - Elettriku, tisħin, enerġija tax-xemx u nukleari
Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.