Publications Office of the EU
I-Genoa: Servizzi ta' trasport bit-triq - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

I-Genoa: Servizzi ta' trasport bit-triq

  • Ippubblikat
    07/05/2011
  • Skadenza
    30/06/2011
  • Ftuħ tal-offerti
    01/07/2011
  • Aġġudikat
    08/09/2011
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ITC33 Genova
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
60000000 Servizzi ta' trasport (eskluż it-trasport ta' l-iskart)
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,000,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,000,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Servizio di trasporto con autocarro di conglomerati bituminosi di qualunque tipo di inerti o altri materiali dall'impianto di produzione della società o da altri impianti, ai cantieri di destinazione.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
01/07/2011 10:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
1,000,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
1,000,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: ATI COMAC trasporti SRL / CART soc.coop. a r.l.
Indirizz postali: via S. Maria in via Lata, 6/10
Belt: Genova
Kodiċi postali: 16128
Pajjiż: ITA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.