Publications Office of the EU
Xiri ta' inserzjonijiet tal-plastik korrugati b'żewġ biċċiet - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Xiri ta' inserzjonijiet tal-plastik korrugati b'żewġ biċċiet

  • Ippubblikat
    17/04/2024
  • Skadenza
    27/05/2024
  • Ftuħ tal-offerti
    27/05/2024
  • Aġġudikat
    27/08/2024
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
MÁV Magyar Államvasutak Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: HU110 Budapest
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
34946120 Materjali tal-ferrovja
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
173,083,500.00 HUF
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
EKR002370842023
Deskrizzjoni

Għax-xogħlijiet ta’ tiġdid u manutenzjoni tan-network tal-binarji ferrovjarji operat minn MÁV Track Operation Ltd., huwa meħtieġ li jinxtraw depożiti tal-plastik li jissodisfaw ir-rekwiżiti tekniċi.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR002370842023/reszletek
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR002370842023/reszletek
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
27/05/2024 12:00
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.