Publications Office of the EU
Twassil u installazzjoni ta’ sireni ta’ allarm diġitali għas-Sistema ta’ Twissija u ta’ Allarm - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Twassil u installazzjoni ta’ sireni ta’ allarm diġitali għas-Sistema ta’ Twissija u ta’ Allarm

  • Ippubblikat
    25/02/2025
  • Aġġudikat
    22/01/2026
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: PL721 Kielecki
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
35120000 Sistemi u mezzi ta' sorveljanza u sigurtà
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,233,398.80 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Il-kunsinna u l-installazzjoni ta 'sireni ta' allarm diġitali, li se jkunu element ewlieni tas-Sistema ta 'Twissija u Allarm (SOiA). Il-kuntratt huwa implimentat bħala parti mill-proġett “Espansjoni tas-sistema ta’ twissija u ta’ twissija”, li huwa parti mill-Pjan Nazzjonali għall-Irkupru u r-Reżiljenza (NRRP)

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Mhux disponibbli
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Oferty będą oceniane w skali punktowej od 0 do 100, gdzie 100 punktów jest maksymalną możliwą do uzyskania oceną. Cena (waga 60 pkt)
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 60
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Oferty będą oceniane w skali punktowej od 0 do 100, gdzie 100 punktów jest maksymalną możliwą do uzyskania oceną Okres gwarancji (waga 10 pkt)
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 10
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Oferty będą oceniane w skali punktowej od 0 do 100, gdzie 100 punktów jest maksymalną możliwą do uzyskania oceną. Termin wykonania umowy (waga 30 pkt).
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 30
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
2,233,398.80 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: ALTOMPROF Wojciech Lizner
Indirizz postali:
Belt: Bęczków
Kodiċi postali: 26-008
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.