Publications Office of the EU
il-Polonja-Varsavja: Elettriku, tisħin, enerġija tax-xemx u nukleari - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Varsavja: Elettriku, tisħin, enerġija tax-xemx u nukleari

  • Aġġudikat
    25/07/2022
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Narodowy Bank Polski
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Post tax-xerrej
NUTS code: PL Polska
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
09300000 Elettriku, tisħin, enerġija tax-xemx u nukleari
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,620,000.00
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,620,000.00 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
SEZ/DKRZ-WPO2-BS-241-0318/OOPozn/22
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii cieplnej do budynków Oddziału Okręgowego Narodowego Banku Polskiego przy Al. Marcinkowskiego 12 i ul. Kaliskiej 22 w Poznaniu obejmująca:
1.Ciągłą i nieprzerwaną dostawę energii cieplnej,
2. Przesył energii cieplnej realizowany za pomocą sieci ciepłowniczej
do wymienników (rozdzielni) odbiorcy ciepła,
3. Pomiar i rozliczanie pobranej ilości energii cieplnej realizowane na podstawie wskazań zamontowanych w wymiennikach (rozdzielniach) specjalistycznych układów pomiarowo-rozliczeniowych (liczników ciepła).

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
1,620,000.00
Valur kuntrattwali finali
1,620,000.00 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Veolią Energią Poznań S.A.
Indirizz postali: ul. Energetyczna 3
Belt: Poznań
Kodiċi postali: 61-016
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.