Publications Office of the EU
il-Polonja-Łęczyca: Elettriku - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Polonja-Łęczyca: Elettriku

  • Aġġudikat
    16/12/2016
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL712 Łódzki
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
09310000 Elettriku
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,877,612.56
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,784,787.58 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
GPI.271.ZWR-1.2016
Deskrizzjoni

Świadczenie usługi oświetlenia ulic, dróg i innych otwartych obiektów publicznych na terenie Gminy Łęczyca urządzeniami oświetleniowymi będącymi własnością Wykonawcy w porze od zmierzchu do świtu, polegającym na zapewnieniu świecenia docelowo 1393 punktów świetlnych stanowiących własność ENERGA Oświetlenie w Sopocie w terminie od 1.10.2017 r. do 31.12.2019 r..

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
1,877,612.56
Valur kuntrattwali finali
1,784,787.58 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o.
Indirizz postali: ul. Rzemieślnicza 17/19
Belt: Sopot
Kodiċi postali: 81-855
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.