Publications Office of the EU
il-Litwanja-Vilnius: Strumenti u apparat għall-qasam dentali u subspeċjalizzazzjonijiet tiegħu - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Litwanja-Vilnius: Strumenti u apparat għall-qasam dentali u subspeċjalizzazzjonijiet tiegħu

  • Ippubblikat
    11/11/2017
  • Skadenza
    19/12/2017
  • Ftuħ tal-offerti
    19/12/2017
  • Illum
    01/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
VšĮ Centro poliklinika
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: LT Lietuva
Post tax-xerrej
NUTS code: LT011 Vilniaus apskritis
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33130000 Strumenti u apparat għall-qasam dentali u subspeċjalizzazzjonijiet tiegħu
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
34
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Pirkimo objektas – medžiagos, instrumentai ir kitos priemonės, naudojamos odontologijoje (toliau – prekės). Pirkimas yra skirstomas į 34 pirkimo dalis. Tiekėjas gali pateikti pasiūlymą vienai, kelioms arba visoms pirkimo dalims. Kiekvienai pirkimo daliai gali būti sudaroma atskira pirkimo sutartis. Privaloma pasiūlyti visą prašomą pirkimo dalies kiekį ir asortimentą. Nepilnos apimties ar asortimento pirkimo dalis bus atmesta.
Pirkimo objektų kodai pagal Bendrąjį viešųjų pirkimų žodyną: 33130000-0 „Stomatologijos ir subspecialybių instrumentai ir prietaisai“; 33131300-0 „Vienkartiniai stomatologiniai instrumentai“; 33141800-8 „Stomatologinės medžiagos“, 33141840-0 „Stomatologinės kraujo stabdymo priemonės“; 33141850-3 „Burnos ertmės higienos priemonės“.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: VšĮ Centro poliklinika
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 125873515
Indirizz postali: Pylimo g. 3
Belt: Vilnius
Kodiċi NUTS: LT011
Kodiċi postali: 01117
Pajjiż: LTU
Persuna ta' kuntatt: Nika Lipaj
Indirizz prinċipali: http://www.pylimas.lt
Elettronika permezz ta’:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=368978&B=PPO
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
19/12/2017 09:45
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.