Publications Office of the EU
in-Norveġja-Randaberg: Servizzi tat-tindif - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

in-Norveġja-Randaberg: Servizzi tat-tindif

  • Ippubblikat
    31/01/2018
  • Skadenza
    28/02/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    28/02/2018
  • Aġġudikat
    07/03/2018
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Randaberg kommune
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: NO0A1 Rogaland
Post tax-xerrej
NUTS code: NO0A1 Rogaland
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90910000 Servizzi tat-tindif
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
3,200,000.00 NOK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,476,140.00 NOK
Numru ta’ referenza tal-offerta
18/201
Deskrizzjoni

The framework agreement shall cover the Contracting Authority's need for spring cleaning 6 nurseries and 3 before-and-after-school care premises once a year. In addition, the contract shall cover the need for on-call temporary staff for cleaning services in our entities, primarily for cleaning in health and education premises. The on-call temporary staff under the contract shall only relieve the Contracting Authority's own cleaning personnel when there are unforeseen capacity challenges, e.g., unplanned sickness absence or staff holidays. We also need clearing services and final cleaning of municipal housing.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Randaberg kommune
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 934 945 514
Indirizz postali: Postboks 40
Belt: Randaberg
Kodiċi NUTS: NO043
Kodiċi postali: 4096
Pajjiż: NOR
Persuna ta' kuntatt: Linda B. Joa
Indirizz prinċipali: www.randaberg.kommune.no
Elettronika permezz ta’:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=203219&B=KGVLIGHT
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
28/02/2018 12:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
3,200,000.00 NOK
Valur kuntrattwali finali
2,476,140.00 NOK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: R and K Service AS
Indirizz postali: Kvalebergveien 21
Belt: Stavanger
Kodiċi postali: 4016
Pajjiż: NOR
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.