Publications Office of the EU
Obras del proyecto de ejecución para la ampliación del centro residencial Atsobakar de Lasarte-Oria. - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Obras del proyecto de ejecución para la ampliación del centro residencial Atsobakar de Lasarte-Oria.

  • Ippubblikat
    04/04/2023
  • Skadenza
    02/05/2023
  • Ftuħ tal-offerti
    26/05/2023
  • Aġġudikat
    01/09/2023
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Diputación Foral de Gipuzkoa - Departamento de Cuidados y de Políticas Sociales
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES212 Gipuzkoa
Post tax-xerrej
NUTS code: ES212 Gipuzkoa
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45200000 Xogħlijiet għall-kostruzzjoni kompluta jew parzjali max-xogħol ta’ l-inġinerija ċivili
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
2023/35
Deskrizzjoni

Obras del proyecto de ejecución para la ampliación del centro residencial Atsobakar de Lasarte-Oria.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Diputación Foral de Gipuzkoa - Departamento de Políticas Sociales
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: P2000000F
Indirizz postali: Paseo de Zarategi, 99. 20.015 Donostia – San Sebastián.
Belt: Donostia / San Sebastián
Kodiċi NUTS: ES212
Kodiċi postali: 20004
Pajjiż: ESP
Persuna ta' kuntatt: MªCARMEN DELGADO VALLEJO
Indirizz prinċipali: http://www.gipuzkoa.eus/
Elettronika permezz ta’:
https://www.contratacion.euskadi.eus/KPELicitacion
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
26/05/2023 09:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: UTE URDINBERRI - VIUDA DE SAINZ
Indirizz postali:
Belt: Donostia / San Sebastián
Kodiċi postali:
Pajjiż: ESP
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.