Publications Office of the EU
il-Polonja-Gdansk: Partijiet u aċċessorji għall-vetturi u l-magni tagħhom - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Gdansk: Partijiet u aċċessorji għall-vetturi u l-magni tagħhom

  • Ippubblikat
    15/11/2021
  • Skadenza
    15/12/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    15/12/2021
  • Aġġudikat
    31/01/2022
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL Polska
Post tax-xerrej
NUTS code: PL Polska
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
34300000 Partijiet u aċċessorji għall-vetturi u l-magni tagħhom
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
448,004.06 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
287,560.98 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
44/2021
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do pojazdów marki Opel dla Wydziału Transportu KWP w Gdańsku.Zakup będzie realizowany przez 24 miesiące od podpisania umowy.Realizacja dostaw będzie przebiegać etapowo, sukcesywnie w miarę potrzeb zamawiającego. Wykonawca zobowiązuje się do udzielenia minimum 12 miesięcznej gwarancji na dostarczany asortyment, jednakże nie krótszej niż gwarancja producenta wyrobu. Termin gwarancji liczony będzie od dnia dostarczenia asortymentu.W przypadku stwierdzenia w okresie gwarancji wad jakościowych w dostarczonym asortymencie.Wykonawca zobowiązany jest do wymiany części na wolną od wad w terminie nie dłuższym niż14 dni licząc od dnia złożenia reklamacji na koszt Wykonawcy.Termin płatności - 30 dni od daty dostarczenia faktury. Szczegółowy opis znajduje się w SWZ

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku
Indirizz postali: ul. Okopowa 15
Belt: Gdańsk
Kodiċi NUTS: PL
Kodiċi postali: 80-819
Pajjiż: POL
Persuna ta' kuntatt: Sekcja Zamówień Publicznych KWP w Gdańsku, ul. Biskupia 23, 80-875 Gdańsk
Indirizz prinċipali: http://pomorska.policja.gov.pl
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
15/12/2021 10:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
448,004.06 PLN
Valur kuntrattwali finali
287,560.98 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Inter Cars SA
Indirizz postali:
Belt: Warszawa
Kodiċi postali:
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.