Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Erfurt: Servizzi ta’ l-ajru u dawk relatati magħhom - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Erfurt: Servizzi ta’ l-ajru u dawk relatati magħhom

  • Ippubblikat
    31/05/2021
  • Skadenza
    08/07/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    08/07/2021
  • Aġġudikat
    20/07/2021
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
ThüringenForst – Anstalt öffentlichen Rechts
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DEG0F Ilm-Kreis
Post tax-xerrej
NUTS code: DEG01 Erfurt, Kreisfreie Stadt
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
60440000 Servizzi ta’ l-ajru u dawk relatati magħhom
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
231,589.68 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
8012-D-400-2021-0014
Deskrizzjoni

Zur Kompensation von Säureeinträgen in den Waldboden sollen im Bereich des Thüringer Forstamts Frauenwald gelegene Waldkomplexe des Staatswaldes Thüringen mit einer Gesamtfläche von 921,2 ha im Herbst 2021 im Wege der aviotechnischen Ausbringung erdfeuchten kohlensauren Magnesiumkalks gekalkt werden.
Der Zuschlag erfolgt auf das wirtschaftlichste Angebot, wobei der niedrigste Angebotspreis ausschlaggebend ist. Näheres hierzu ist der Leistungsbeschreibung zu entnehmen.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=393967
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
08/07/2021 09:01
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
231,589.68 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Deutsche Heli Forst GmbH
Indirizz postali:
Belt: Iserlohn
Kodiċi postali:
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.