Publications Office of the EU
MP-070089 N13 EP19 Splügen West – Untere Rüti, Bauherrenvermessung (BHV) - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

MP-070089 N13 EP19 Splügen West – Untere Rüti, Bauherrenvermessung (BHV)

  • Ippubblikat
    10/03/2026
  • Skadenza
    20/04/2026
  • Aġġudikat
    07/07/2026
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Ufficio federale delle strade USTRA, divisione infrastruttura stradale Est
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: CH070 Ticino
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71300000 Servizzi ta' l-inġinerija
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
263,633.20 CHF
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Das Erhaltungsprojekt Splügen West – Rüti umfasst den ca. 3.2 km langen Nationalstrassenabschnitt der N13 zwischen der Hinterrheinbrücke Splügen West und Untere Rüti (km 61.400 - km 64.640) im Kanton Graubünden. Der vor rund 60 Jahren in Betrieb genommene Abschnitt der Nationalstrasse N13 genügt den heutigen Anforderungen nicht mehr und es ist eine Gesamterneuerung in Etappen geplant. Das Projekt umfasst neben dem Trassee, diversen Brücken, Unter- und Überführungen, Stützbauwerke sowie die Betriebs- und Sicherheitsanlagen auch den Umbau des Anschluss Splügen. Ziel des Erhaltungsprojektes ist es, den Streckenabschnitt auf den neusten bau- und sicherheitstechnischen Stand gemäss den aktuellen Gesetzen, Normen, Richtlinien und Fachhandbüchern des ASTRA zu bringen. Gegenstand des Auftrages sind die Leistungen der Bauherrenvermessung für die Realisierungsphasen. Die detaillierte Leistungsbeschreibung ist im Pflichtenheft enthalten. Der Gesamtaufwand wird auf 3’500 Arbeitsstunden abgeschätzt.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
tdf-non-av
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
ZK2: QUALITAET DES ANGEBOTES
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
263,633.20 CHF
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: DE_HMQ AG
Indirizz postali:
Belt: Thusis
Kodiċi postali: 7430
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.