Publications Office of the EU
il-Polonja-Varsavja: Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Varsavja: Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn

  • Ippubblikat
    10/02/2016
  • Skadenza
    18/03/2016
  • Ftuħ tal-offerti
    18/03/2016
  • Aġġudikat
    13/05/2016
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71320000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
348,090.00 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
188,190.00 PLN
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
00100/WS/PW/PZL-DZA-WRI/U/2016
Deskrizzjoni

Zadanie nr 1
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla budowy sieci wodociągowej na terenie osiedla Zbójna Góra w Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy z podziałem na zadania:
Zadanie 1 a
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla budowy przewodu wodociągowego DN 150 mm Lca 410 m w ul. Bachusa na odcinku od ul. Fromborskiej do ul. Żareckiej DN 150 mm Lca 400 w ul. Fromborskiej na odcinku od ul. Planetowej do ul. Bachusa w Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy oraz pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie trwania budowy i odbiorów.
Zadanie 1 b
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla budowy przewodu wodociągowego DN 150 mm Lca 1250 m w ul. Żareckiej i ul. Powiatowej na odcinku od ul. Bachusa do ul. Podmokłej w Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy oraz pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie trwania budowy i odbiorów.
Zadanie 1 c
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla budowy przewodu wodociągowego DN 150 mm Lca 1050 m w ul. Kwitnącej Akacji na odcinku od ul. Izbickiej do ul. Powiatowej w Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy oraz pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie trwania budowy i odbiorów.
Zadanie 1 d
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla budowy przewodu wodociągowego DN 100 mm Lca 660 m w ul. Artystycznej na odcinku od ul. Cygańskiej do ul. Powiatowej w Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy oraz pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie trwania budowy i odbiorów.
Zadanie 1 e
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla budowy przewodu wodociągowego DN 100 mm Lca 360 m w ul. Cygańskiej na odcinku od ul. Kwitnącej Akacji do ul. Podmokłej; DN 100 mm Lca 675 m w ul. Podmokłej na odcinku od ul. Cygańskiej do ul. Powiatowej w Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy oraz pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie trwania budowy i odbiorów.
Zadanie nr 2:
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę przewodu wodociągowego DN 150 mm, Lca 100 m w drodze dojazdowej do ul. Dźwigowej na odcinku od istniejącego przewodu wodociągowego DN 150 mm w ul. Dźwigowej do hydrantu za przyłączem wodociągowym do posesji przy ul. Połczyńskiej 33 w Warszawie na terenie Dzielnicy Bemowo wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w trakcie trwania budowy i odbiorów.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
18/03/2016 10:00
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.