Publications Office of the EU
il-Polonja-Gdansk: Servizzi relatati mal-kompjuter professjonali - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Gdansk: Servizzi relatati mal-kompjuter professjonali

  • Aġġudikat
    22/03/2019
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL634 Gdański
Post tax-xerrej
NUTS code: PL634 Gdański
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
72590000 Servizzi relatati mal-kompjuter professjonali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
710,908.46 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę, tj. Oracle Polska Sp. z o.o., ul. Przyokopowa 31, 01-208 Warszawa na rzecz Zamawiającego świadczenia Asysty technicznej i Konserwacji dla oprogramowania Oracle.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
710,908.46 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Oracle Polska Sp. z o.o.
Indirizz postali:
Belt: Warszawa
Kodiċi postali:
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.