Publications Office of the EU
Spanja-Murcia: Servizz ta' stampar diġitali - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Murcia: Servizz ta' stampar diġitali

  • Ippubblikat
    04/10/2023
  • Skadenza
    30/10/2023
  • Ftuħ tal-offerti
    02/11/2023
  • Aġġudikat
    22/03/2024
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Rectorado de la Universidad de Murcia
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: ES620 Murcia
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79811000 Servizz ta' stampar diġitali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
495,867.77 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
9.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
E-CON-2023-33
Deskrizzjoni

El servicio de impresión y personalización de los Títulos Universitarios Oficiales de la Universidad de Murcia, sobre cartulina de seguridad inerte. El servicio de impresión y personalización de los Suplementos Europeos al Título (SET), sobre papel de seguridad normalizado en formato UNE A-4.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Rectorado de la Universidad de Murcia
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: Q3018001B
Indirizz postali: Avda. Teniente Flomesta, 5
Belt: Murcia
Kodiċi NUTS: ES620
Kodiċi postali: 30003
Pajjiż: ESP
Persuna ta' kuntatt: Rectorado de la Universidad de Murcia
Indirizz prinċipali: http://www.um.es
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
02/11/2023 10:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
495,867.77 EUR
Valur kuntrattwali finali
9.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: SIGNE, S.A.
Indirizz postali:
Belt: TRES CANTOS (MADRID)
Kodiċi postali: 28760
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.