Publications Office of the EU
l-Awstrija-Tulln: Xogħol ta’ l-immarkar tat-toroq - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Awstrija-Tulln: Xogħol ta’ l-immarkar tat-toroq

  • Aġġudikat
    06/05/2014
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: AT12 Niederösterreich
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45233221 Xogħol ta’ l-immarkar tat-toroq
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,961,371.84
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,443,474.51 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
BOM 2014-2015 STBA2 VI003
Deskrizzjoni

Durchführung von Bodenmarkierungsarbeiten für die Jahre 2014-2015 mit der Option der Verlängerung von 2 x 1 Jahr.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
2,961,371.84
Valur kuntrattwali finali
2,443,474.51 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: BG SWARCO-HEOSCONT GmbH/Ing. O. Richter & CO GmbH
Indirizz postali: Münchendorfer Straße 33
Belt: Guntramsdorf
Kodiċi postali: 2353
Pajjiż: AUT
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.