Publications Office of the EU
Franza-Saint-Denis: Servizzi mill-aġenziji ta’ l-ivvjaġġar, u simili - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Saint-Denis: Servizzi mill-aġenziji ta’ l-ivvjaġġar, u simili

  • Ippubblikat
    19/12/2023
  • Skadenza
    16/01/2024
  • Ftuħ tal-offerti
    16/01/2024
  • Illum
    01/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
université de La Réunion
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRY40 La Réunion
Post tax-xerrej
NUTS code: FRY40 La Réunion
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
63510000 Servizzi mill-aġenziji ta’ l-ivvjaġġar, u simili
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
8,000,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
2023STRANSPO19
Deskrizzjoni

fourniture de titres de transport et prestations associées

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: université de La Réunion
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 19974478000016
Indirizz postali: 15 avenue rené cassin CS 92003
Belt: Saint-Denis Cedex 9
Kodiċi NUTS: FRY40
Kodiċi postali: 97744
Pajjiż: FRA
Indirizz prinċipali: https://www.univ-reunion.fr/decouvrir/marches-publics-et-avis-de-publicites/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
16/01/2024 10:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.