Publications Office of the EU
Spanja-Gerona: Qatran - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

Spanja-Gerona: Qatran

  • Ippubblikat
    05/01/2018
  • Skadenza
    12/02/2018
  • Aġġudikat
    10/05/2018
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Diputació de Girona
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES512 Girona
Post tax-xerrej
NUTS code: ES512 Girona
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
44113610 Qatran
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
649,600.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
324,800.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
2017/7512
Deskrizzjoni

Compra de betún para las brigadas de conservación de las carreteras de la Diputación de Girona, para abastecerlas a fin y efecto de poder llevar a cabo las tareas de asfaltado y conservación de las carreteras de la red de la Diputación de Girona que tienen encomendadas y le son propias, así como la asistencia a los municipios en el asfaltado superficial de los caminos.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not specified
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
649,600.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
324,800.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Probisa Productos Bituminosos, S. L. U.
Indirizz postali:
Belt: Madrid
Kodiċi postali:
Pajjiż: ESP
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.