Publications Office of the EU
il-Polonja-Zielona Góra: Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni tal-vaguni ambulanti - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Zielona Góra: Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni tal-vaguni ambulanti

  • Ippubblikat
    14/02/2022
  • Skadenza
    01/04/2022
  • Aġġudikat
    22/04/2022
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
POLREGIO S. A. Lubuski Zakład w Zielonej Górze
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: PL43 Lubuskie
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
50222000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni tal-vaguni ambulanti
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
321,600.00 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
381,000.00 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
Zg.240.1694.2021
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wymiany kół monoblokowych oraz tarcz hamulcowych w spalinowym zespole trakcyjnym SA139-005.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: POLREGIO S. A. Lubuski Zakład w Zielonej Górze
Indirizz postali: ul. Ułańska 3, 65-033 Zielona Góra
Belt: Zielona Góra
Kodiċi NUTS: PL43
Kodiċi postali: PL65-033
Pajjiż: POL
Persuna ta' kuntatt: Iwona Basista
Indirizz prinċipali: https://polregio.eb2b.com.pl
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
321,600.00 PLN
Valur kuntrattwali finali
381,000.00 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Serwis Pojazdów Szynowych Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
Indirizz postali: ul. Szczecińska 15-19, 86-065 Lisi Ogon
Belt: Lisi Ogon
Kodiċi postali: 86-065
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.