Publications Office of the EU
_ExPost tat-tagħmir tal-kċina - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

_ExPost tat-tagħmir tal-kċina

  • Ippubblikat
    15/05/2026
  • Skadenza
    22/06/2026
  • Ftuħ tal-offerti
    22/06/2026
  • Aġġudikat
    30/07/2026
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Kreisausschuss Main-Taunus-Kreis, Hochbau- und Liegenschaftsamt
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: DE71A Main-Taunus-Kreis
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45212422 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' kantins
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
140,875.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
LOS-013
Deskrizzjoni

Il-bini ta 'estensjoni tal-proprjetà msemmija hawn fuq jinkludi kafetterija bi kċina ta' riġenerazzjoni mehmuża. Il-LV tinkludi t-tagħmir tal-kċina meħtieġ.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y37MK58
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y37MK58
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
22/06/2026 10:00
Metodu tal-għoti
niedrigster Preis
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
140,875.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Emmerich GmbH Thüringen
Indirizz postali:
Belt: Erfurt
Kodiċi postali: 99098
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.