Publications Office of the EU
l-Isvezja-Norrköping: Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Isvezja-Norrköping: Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni

  • Ippubblikat
    01/04/2022
  • Skadenza
    29/04/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    02/05/2022
  • Aġġudikat
    20/05/2022
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Norrköpings kommun samhällsbyggnadskontoret
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: SE Sverige
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71000000 Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
3,250,000.00 SEK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,614.00 SEK
Numru ta’ referenza tal-offerta
KS 2022/0151
Deskrizzjoni

Norrköpings kommun i samarbete med Söderköpings kommun och Finspångs kommun inbjuder er att lämna anbud på offentlig upphandling av ramavtal avseende besiktningstjänster inom mark och torg

Upphandlingen avser ramavtal med tre (3) anbudsgivare, förutsatt att tre (3) anbudsgivare kvalificerar sig, där samtliga villkor för avrop är fastställda. Avtal berättigar inte automatiskt till uppdrag, utan reglerar endast villkoren för avrop.

Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av förfrågningsunderlaget.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.e-avrop.com/norrk/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=70237
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ several operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
02/05/2022 00:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
3,250,000.00 SEK
Valur kuntrattwali finali
1,614.00 SEK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Pontarius AB
Indirizz postali: Box 1023
Belt: STOCKHOLM
Kodiċi postali: 10138
Pajjiż: SWE
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.