Publications Office of the EU
15EU/25 - Fliesenarbeiten - Generalsanierung der Wolfsberghalle - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

15EU/25 - Fliesenarbeiten - Generalsanierung der Wolfsberghalle

  • Ippubblikat
    11/03/2025
  • Skadenza
    10/04/2025
  • Aġġudikat
    12/06/2025
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Stadt Trier
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: DEB21 Trier, Kreisfreie Stadt
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45431100 Xogħol tat-tqegħid tal-madum ta’ l-art
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
108,917.72 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
15EU/25
Deskrizzjoni

Fliesenarbeiten auf Böden und an Wänden aus Mauerwerk, Beton und an Trockenbauwänden. Vorarbeitende Arbeiten - ca. 1.200 m² Untergrund reinigen - ca. 140 m² Estrich aufspachteln Abdichtungsarbeiten - ca. 300 m² Wandabdichtung nach DIN 18534-3 W3-I Bodenfliesen - ca. 640 m² Bodenfliesen liefern, 60/60 cm, R10 - ca. 640 m² Bodenfliesen verlegen, 60/60 cm Wandfliesen - ca. 450 m² Wandfliesen liefern, 30/60 cm - ca. 450 m² Wandfliesen liefern, 30/60 cm Sonstiges - ca. 1.000 m Silikonfugen - ca. 740 m² Schutzabdeckung Bodenfliesen

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/supplier/external/deeplink/subproject/c17e2343-7107-49cc-a784-2f3da205e2af
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/supplier/external/deeplink/subproject/c17e2343-7107-49cc-a784-2f3da205e2af
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
Preis
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
108,917.72 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Skana Bau GmbH
Indirizz postali:
Belt: Hanau
Kodiċi postali: 63456
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.