Publications Office of the EU
il-Portugall-Liżbona: Oġġetti ta' konsum mediċi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Portugall-Liżbona: Oġġetti ta' konsum mediċi

  • Ippubblikat
    08/04/2022
  • Skadenza
    19/04/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    20/04/2022
  • Illum
    01/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Centro Hospitalar Universitário Lisboa Central, E. P. E.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: PT17 Área Metropolitana de Lisboa
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
678,711.28 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
81
Numru ta’ referenza tal-offerta
1-2.0125/22
Deskrizzjoni

Aquisição tendente ao fornecimento de Diverso Material de Consumo Clinico

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://community.biz.vortal/sts/Login
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
20/04/2022 09:00
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.