Publications Office of the EU
Franza-Montauban: Bini modulari u portabbli - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Montauban: Bini modulari u portabbli

  • Ippubblikat
    14/03/2022
  • Skadenza
    11/04/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    11/04/2022
  • Aġġudikat
    21/06/2022
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
departement du tarn et garonne
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRJ28 Tarn-et-Garonne
Post tax-xerrej
NUTS code: FRJ28 Tarn-et-Garonne
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
44211100 Bini modulari u portabbli
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4,000,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
2022045
Deskrizzjoni

les prestations consistent en la mise en place et la location ou l'achat de bâtiments modulaires provisoires (classes d'enseignement, locaux administratifs, blocs sanitaires, etc.) dans les établissements scolaires Tarn et Garonnais ou autres structures à la charge du maître d'ouvrage.Montant minimum pour la durée de marché : sansmontant maximum pour la durée de marché : 4 000 000.00 euro(s) (H.T.).

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.marches-publics.info
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ several operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
11/04/2022 14:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
4,000,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: algeco
Indirizz postali: 12 Chemin De La Grange
Belt: Martillac
Kodiċi postali: 33650
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.