Publications Office of the EU
Il-forniment ta’ servizzi ta’ lukandi (akkomodazzjoni bil-kolazzjon, ikla ta’ filgħaxija) matul avvenimenti ta’ taħriġ organizzati f’Lublin miċ-Ċentru ta’ Taħriġ Kontinwu u Kooperazzjoni Internazzjonali tal-KSSiP fl-2026. - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Il-forniment ta’ servizzi ta’ lukandi (akkomodazzjoni bil-kolazzjon, ikla ta’ filgħaxija) matul avvenimenti ta’ taħriġ organizzati f’Lublin miċ-Ċentru ta’ Taħriġ Kontinwu u Kooperazzjoni Internazzjonali tal-KSSiP fl-2026.

  • Ippubblikat
    16/01/2026
  • Skadenza
    03/02/2026
  • Ftuħ tal-offerti
    03/02/2026
  • Aġġudikat
    27/03/2026
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
55100000 Servizzi tal-lukandi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,209,069.90 PLN
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
6
Numru ta’ referenza tal-offerta
BA-X.2611.3.2025
Deskrizzjoni

1. Is-suġġett tal-kuntratt huwa l-forniment ta’ servizzi ta’ lukandi (akkomodazzjoni bil-kolazzjon, ikla ta’ filgħaxija) f’avvenimenti mwettqa fiċ-Ċentru għat-Taħriġ Kontinwu u l-Kooperazzjoni Internazzjonali tal-KSSiP f’Lublin fl-2026. L-ordni hija maqsuma f'6 partijiet. 3. Id-deskrizzjoni tas-suġġett tal-kuntratt hija stabbilita fid-dettall fl-Anness 2 tal-FTZ. 4. Il-mod ta’ eżekuzzjoni tas-suġġett tal-kuntratt huwa speċifikat fid-dettall fl-abbozz tad-dispożizzjonijiet tal-kuntratt, li jikkostitwixxu l-Anness 3 tal-FTZ. 5. L-awtorità kontraenti tistipula li l-ewwel tista’ teżamina u tevalwa l-offerti u mbagħad tagħmel għażla kwalitattiva tal-Kuntrattur li l-offerta tiegħu kienet l-ogħla rata, fir-rigward tan-nuqqas ta’ raġunijiet għall-esklużjoni u l-konformità mal-kundizzjonijiet għall-parteċipazzjoni fil-proċedura – f’konformità mal-Artikolu 139 tal-Att dwar l-Akkwist Pubbliku. 6. F’każijiet fejn l-Awtorità Kontraenti tiddeskrivi s-suġġett tal-kuntratt b’referenza għall-istandards, il-valutazzjonijiet tekniċi, l-ispeċifikazzjonijiet tekniċi u s-sistemi ta’ referenza teknika msemmija fl-Artikolu 1 il-punt 2 u l-paragrafu. 3 tal-Att dwar l-Akkwist Pubbliku, dan ifisser li jippermetti soluzzjonijiet ekwivalenti għal dawk deskritti, u tali referenza hija akkumpanjata mill-kliem “jew ekwivalenti”. Il-Kuntrattur li jibbaża ruħu fuq soluzzjonijiet ekwivalenti huwa obbligat juri fl-offerta, b’mod partikolari permezz tal-evidenza inkwistjoni, li s-soluzzjoni offruta minnu tissodisfa b’mod ekwivalenti r-rekwiżiti speċifikati mill-Awtorità Kontraenti. L-evidenza msemmija hawn fuq ma għandhiex tiġi ssupplimentata. 7. L-awtorità kontraenti għandha l-intenzjoni li talloka għall-finanzjament tal-kuntratt: PLN 1,418,200.00 gross li minnhom: Parti 1: 175 560,00 zł gross Parti 2: 241 280,00 zł gross Parti 3: 248 240,00 zł gross Parti 4: 255 200,00 zł gross Parti 5: PLN 232 000,00 gross Parti 6: 265 920,00 zł Dettalji grossi SWZ

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=d02d3ad5-085f-43bf-b39c-b8dd2427afd5
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=d02d3ad5-085f-43bf-b39c-b8dd2427afd5
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
03/02/2026 10:05
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.