Publications Office of the EU
415 – BKA_PSOTreu – Kostruzzjoni ġdida ta’ klinika speċjalizzata għall-mediċina psikosomatika u l-psikoterapija fi Treuchtlingen, kummerċ 1281 Xogħol ta’ tindif - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

415 – BKA_PSOTreu – Kostruzzjoni ġdida ta’ klinika speċjalizzata għall-mediċina psikosomatika u l-psikoterapija fi Treuchtlingen, kummerċ 1281 Xogħol ta’ tindif

  • Ippubblikat
    28/04/2025
  • Skadenza
    26/05/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    26/05/2025
  • Illum
    05/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Bezirkskliniken Mittelfranken
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: DE251 Ansbach, Kreisfreie Stadt
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45452000 Xogħol ta’ tindif estern tal-bini
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
415
Deskrizzjoni

Cleaning of floor coverings - approx. 20,000 m2 cleaning of floors including disposal of waste - approx. 1,000 m2 cleaning of exterior surfaces incl. disposal of waste interim cleaning of buildings - approx. 200 m2 cleaning of railings - approx. 700 m2 cleaning of ceramic surfaces - approx. 1,700 m2 cleaning of post-transom facades including glazing inside - approx. 325 m2 cleaning of window elements - approx. 12,000 m2 cleaning of floors made of epoxy resin coating, ceramic panels, natural stone coverings, elastic floor coverings incl. cleaning of stairs Construction cleaning - approx. 12,000 m2 cleaning of ceiling surfaces of plasterboard, metal panels - approx. 30,000 m2 cleaning of wall surfaces of dispersion paint, mineral paint, concrete, ceramic panels - approx. 100 m2 cleaning of glass partition walls - approx. cleaning glazing inside - cleaning approx. 325 m2 of window elements - cleaning approx. 500 pcs. of steel glass, sheet steel, wooden doors - cleaning approx. 12,000 m2 of floors made of epoxy resin coating, ceramic panels, natural stone coverings, elastic floor coverings incl. stairs - cleaning approx. 650 pcs. of cabinets, shelves, chests of drawers, kitchenettes, counters, lockers - cleaning approx. 150 mirrors - cleaning ram protection, wardrobes - cleaning approx. 2,000 pcs. of sanitary facilities such as toilet facilities, washbasins, towel dispensers, etc. - cleaning approx. 250 pcs. of radiators - cleaning approx. 750 pcs. of ventilation outlets - cleaning approx. 750 m of linear luminaires - cleaning approx. 1,300 pcs. of luminaires, escape route lights, ceiling detectors - cleaning approx. Cleaning of cabinets, shelves, food processors, etc. - approx. 1,150 m2 of technical rooms including technical installations - Cleaning of individual components such as smoking shelter, spindle staircase, feeder shaft, garbage enclosure - approx. 5,000 m2 of exterior facade, glazing, metal panels, ceramic panels, sun protection - Cleaning of roof structures such as elevator crossings and technical enclosures, clad in metal panels, roof skylights, railing attics

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.staatsanzeiger-eservices.de/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://www.staatsanzeiger-eservices.de/
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
26/05/2025 10:00
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Der Preis ist das einzige Zuschlagskriterium.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) :
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.