Publications Office of the EU
il-Belġju-Wichelen: Oġġetti mqadda - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Belġju-Wichelen: Oġġetti mqadda

  • Ippubblikat
    28/06/2014
  • Skadenza
    14/08/2014
  • Ftuħ tal-offerti
    14/08/2014
  • Illum
    02/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
OCMW Wichelen
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: BE232 Arr. Dendermonde
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
15893000 Oġġetti mqadda
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
433,962.27 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
3
Numru ta’ referenza tal-offerta
2014-027
Deskrizzjoni

Droge voeding, diepvriesproducten en zuivelproducten WZC Molenkouter.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for one or more lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
14/08/2014 10:30
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.