Publications Office of the EU
il-Portugall-Vila Real: Servizzi tat-tindif tat-tessuti - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Portugall-Vila Real: Servizzi tat-tindif tat-tessuti

  • Ippubblikat
    30/06/2018
  • Skadenza
    27/07/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    30/07/2018
  • Aġġudikat
    10/01/2019
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Águas do Norte, S. A.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: PT11D Douro
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
98312000 Servizzi tat-tindif tat-tessuti
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
780,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
747,352.00 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
PRC_0189/2018_RHU
Deskrizzjoni

Aluguer operacional e higienização de vestuário de trabalho para a Águas do Norte, S. A., e para a Águas do Tejo Atlântico, S. A.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Águas do Norte, S. A.
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 513606084
Indirizz postali: Rua Dom Pedro de Castro, 1 A
Belt: Vila Real
Kodiċi NUTS: PT11D
Kodiċi postali: 5000-669
Pajjiż: PRT
Persuna ta' kuntatt: Área funcional procedimento
Indirizz prinċipali: http://adnorte.pt
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
30/07/2018 10:00
Xerrejja
Águas do Tejo Atlântico, S. A.
Kodiċi CPV
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.