Publications Office of the EU
il-Polonja-Krakovja: Prodotti farmaċewtiċi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Krakovja: Prodotti farmaċewtiċi

  • Ippubblikat
    13/03/2020
  • Skadenza
    15/04/2020
  • Ftuħ tal-offerti
    15/04/2020
  • Aġġudikat
    07/07/2020
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Post tax-xerrej
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33600000 Prodotti farmaċewtiċi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
788,191.40 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
784,495.20 PLN
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
EZP-271-2-5/PN/2020
Deskrizzjoni

Dostawa produktów leczniczych do Apteki Szpitalnej – 2 zadania dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie: hemostatyczny opatunek chirurgiczny oraz ornithine aspartate, z uwzględnieniem bieżących potrzeb zamawiającego:
— zadanie 1 – hemostatyczny opatrunek chirurgiczny,
— zadanie 2 – ornithine aspartate.
Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia i warunków realizacji zawierają załączniki do SIWZ, w szczególności:
— Załącznik nr 1 – Istotne postanowienia umowy (IPU),
— Załącznik nr 2 – Formularz oferty,
— Załączniki od nr 3/1 do 3/2 – Formularz cenowy – opis przedmiotu zamówienia.
Oznaczenie kodowe Wspólnego Słownika Zamówień CPV: 33600000-6 produkty farmaceutyczne.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 0000039390
Indirizz postali: ul. Wielicka 265
Belt: Kraków
Kodiċi NUTS: PL213
Kodiċi postali: 30-663
Pajjiż: POL
Persuna ta' kuntatt: Dział Zamówień Publicznych
Indirizz prinċipali: http://www.szpitalzdrowia.pl
Elettronika permezz ta’:
https://usdk.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
15/04/2020 11:30
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.