Publications Office of the EU
Servizz ta’ manutenzjoni tan-network tal-provvista tal-ilma tax-xorb tal-muniċipalità ta’ Sant Feliu de Buixalleu - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Servizz ta’ manutenzjoni tan-network tal-provvista tal-ilma tax-xorb tal-muniċipalità ta’ Sant Feliu de Buixalleu

  • Ippubblikat
    26/06/2025
  • Skadenza
    24/07/2025
  • Aġġudikat
    21/10/2025
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Ajuntament de Sant Feliu de Buixalleu
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: ES512 Girona
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
50510000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ pompi, valvoli, vitien u ta’ kontenituri tal-metall
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
387,394.23 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
167,340.10 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Servizz ta’ manutenzjoni u tiswija ta’ ħsarat tas-servizz tal-provvista tal-ilma tax-xorb, li l-forniment tiegħu huwa obbligatorju għall-muniċipalitajiet kollha skont l-Artikolu 26 tal-Liġi li Tirregola l-Bażijiet tar-Reġim Lokali (il-Liġi 7/1985 tat-2 ta’ April)

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://contractaciopublica.cat/ca/perfils-contractant/detall/3781086?categoria=0
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://contractaciopublica.cat/ca/perfils-contractant/detall/3781086?categoria=0
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Criterios sujetos a juicio de valor hasta 45 puntos
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 1
Kriterju:
Tip: cost
Deskrizzjoni: Ofertas de mejora hasta 20 puntos
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 2
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Oferta economica hasta 35 puntos
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 3
Valur stmat
387,394.23 EUR
Valur kuntrattwali finali
167,340.10 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: ABASTAMENT D'AIGUA DEL TORDERA, SL
Indirizz postali:
Belt: Riells i Viabrea
Kodiċi postali: 17404
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.