Publications Office of the EU
Поддръжка и обновяване на съществуващ симулатор на машинно отделение на фирма „Кьонсберг диджитал АС“ във ВВМУ „Н.Й.Вапцаров“ - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Поддръжка и обновяване на съществуващ симулатор на машинно отделение на фирма „Кьонсберг диджитал АС“ във ВВМУ „Н.Й.Вапцаров“

  • Ippubblikat
    10/05/2024
  • Illum
    05/09/2026
Status
Ikkanċellat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
ВВМУ "Н.Й. Вапцаров" - Варна
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: BG331 Варна
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
72200000 Servizzi ta' konsulenza dwar il-programmizzar tas-software
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
78,000.00 BGN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Il-proċedura ngħalqet
Numru ta’ referenza tal-offerta
384235
Deskrizzjoni

Поддръжка и обновяване на съществуващ симулатор на машинно отделение на фирма „Кьонсберг диджитал АС“ във ВВМУ „Н.Й.Вапцаров“

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://app.eop.bg/today/384235
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://app.eop.bg/today/384235
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
28/05/2024 13:00
Metodu tal-għoti
Най-ниска цена
Valur stmat
78,000.00 BGN
Valur kuntrattwali finali
Il-proċedura ngħalqet
Għoti tal-kuntratt
Il-proċedura ngħalqet
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.