Publications Office of the EU
il-Litwanja-Vilnius: Servizzi ta' konsulenza dwar il-programmizzar tas-software - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Litwanja-Vilnius: Servizzi ta' konsulenza dwar il-programmizzar tas-software

  • Ippubblikat
    10/12/2019
  • Skadenza
    13/01/2020
  • Ftuħ tal-offerti
    13/01/2020
  • Aġġudikat
    11/02/2020
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: LT Lietuva
Post tax-xerrej
NUTS code: LT Lietuva
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
72200000 Servizzi ta' konsulenza dwar il-programmizzar tas-software
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
176,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
176,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Įsigyjama ŽAIS palaikymo bei plėtros paslauga, apimanti programinės įrangos funkcionavimo užtikrinimą, atsirandančių programinės įrangos pokyčių realizavimą ir funkcionalumų modifikavimą, įdiegimą ir testavimą, atsižvelgiant į susijusių teisės aktų ir standartų pakeitimus, patobulinti jau esamus ir sukurti naujus mechanizmus siekiant užtikrinti sistemos naudojimo patogumą ir efektyvų ŽAIS duomenų tvarkymą bei ŽAIS naudotojų konsultavimą.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 188704927
Indirizz postali: Gedimino pr. 19
Belt: Vilnius
Kodiċi NUTS: LT
Kodiċi postali: LT-01103
Pajjiż: LTU
Persuna ta' kuntatt: Vitalija Jevaišaitė
Indirizz prinċipali: http://www.nzt.lt
Elettronika permezz ta’:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=489608&B=PPO
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
13/01/2020 09:15
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
176,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
176,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: UAB „Asseco Lietuva“
Indirizz postali:
Belt: Vilnius
Kodiċi postali:
Pajjiż: LTU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.