Publications Office of the EU
Iċ-Ċekja-Pardubice: Servizzi ta' l-arkitettura dwar il-bini - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Iċ-Ċekja-Pardubice: Servizzi ta' l-arkitettura dwar il-bini

  • Ippubblikat
    08/12/2020
  • Skadenza
    02/02/2021
  • Aġġudikat
    24/05/2021
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Pardubický kraj
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Post tax-xerrej
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71221000 Servizzi ta' l-arkitettura dwar il-bini
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4,467,200.00 CZK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
3,043,000.00 CZK
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Předmětem zakázky je zpracování projektu pro stavbu „Zámek Pardubice - vybudování návštěvnického centra a stálých expozic“ ve stupních dokumentace pro stavební povolení a dokumentace pro zadání/provádění stavby. Dále je předmětem zakázky zpracování projektu vnitřního vybavení stavby vč. vybavení expozice. Součástí předmětu zakázky je i výkon autorského dozoru projektanta po dobu provádění stavby. Součástí plnění je i zajištění potřených průzkumných prací a inženýrská činnost.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Pardubický kraj
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 70892822
Indirizz postali: Komenského náměstí 125
Belt: Pardubice
Kodiċi NUTS: CZ053
Kodiċi postali: 532 11
Pajjiż: CZE
Persuna ta' kuntatt: Ing. Kateřina Drahovzalová
Indirizz prinċipali: http://www.pardubickykraj.cz/
Elettronika permezz ta’:
https://zakazky.pardubickykraj.cz/vz00002852
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
4,467,200.00 CZK
Valur kuntrattwali finali
3,043,000.00 CZK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Masák & Partner, s.r.o.
Indirizz postali: Rooseveltova 575/39
Belt: Praha
Kodiċi postali: 160 00
Pajjiż: CZE
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.