Publications Office of the EU
l-Italja-Pisa: Apparati ta' l-anġjografija - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Italja-Pisa: Apparati ta' l-anġjografija

  • Ippubblikat
    11/12/2014
  • Skadenza
    09/02/2015
  • Ftuħ tal-offerti
    09/02/2015
  • Aġġudikat
    11/06/2015
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
ESTAV Nord Ovest — Ente Servizi Tecnico-amministrativi Area Vasta Nord Ovest
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ITI1 Toscana
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33111720 Apparati ta' l-anġjografija
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
3,075,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
3,075,000.00 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
gara n. 109-2014-lsp C.I.G. lotto 1 6044887E8B C.I.G lotto 2 6044894455.
Deskrizzjoni

Procedura aperta, telematica, finalizzata alla fornitura e installazione, comprensiva di lavori adeguamento locali, formazione del personale e garanzia full risk 24 mesi, di sistemi angiografici monoplanari.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for one or more lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
09/02/2015 14:30
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.