Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Hohen Neuendorf: Xogħlijiet tal-kostruzzjoni tat-toroq ewlenija - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Hohen Neuendorf: Xogħlijiet tal-kostruzzjoni tat-toroq ewlenija

  • Ippubblikat
    22/05/2023
  • Skadenza
    22/06/2023
  • Ftuħ tal-offerti
    22/06/2023
  • Aġġudikat
    20/07/2023
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Autobahn GmbH des Bundes - NL Nordost
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE80K Landkreis Rostock
Post tax-xerrej
NUTS code: DE40A Oberhavel
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45233110 Xogħlijiet tal-kostruzzjoni tat-toroq ewlenija
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,198,456.27 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
2023-338
Deskrizzjoni

A 20 DE AS Tessin - AS Bad Sülze beide RF, Los 2 Verkehrssicherung km 152,345 - km 162,700 beide RiFa

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://vergabe.autobahn.de
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
22/06/2023 09:30
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
1,198,456.27 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: straat1 GmbH, NL Rostock
Indirizz postali: Petersdorfer Straße 10
Belt: Rostock
Kodiċi postali: 18147
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.