Publications Office of the EU
in-Netherlands-Schagen: Servizzi tat-tindif ta' l-iskejjel - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

in-Netherlands-Schagen: Servizzi tat-tindif ta' l-iskejjel

  • Ippubblikat
    15/07/2020
  • Skadenza
    15/10/2020
  • Ftuħ tal-offerti
    15/10/2020
  • Aġġudikat
    28/12/2020
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Stichting Regius College Schagen
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: NL Nederland
Post tax-xerrej
NUTS code: NL Nederland
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90919300 Servizzi tat-tindif ta' l-iskejjel
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
410,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
SRCS-EA-NvB-2020
Deskrizzjoni

Schoonmaakonderhoud van zeven schoollocaties in Schagen met een vloeroppervlak van ca. 30 000 vierkante meter.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Stichting Regius College Schagen
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 121712928
Indirizz postali: Wilhelminalaan 2 A
Belt: Schagen
Kodiċi NUTS: NL
Kodiċi postali: 1741 CN
Pajjiż: NLD
Persuna ta' kuntatt: Naomi van Bronswijk
Indirizz prinċipali: http://www.regiuscollege.nl
Elettronika permezz ta’:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/afb574f5390182ecc9e04b41bce4d591
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
15/10/2020 12:05
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
410,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Asito bv
Indirizz postali: Plesmanweg 24
Belt: Almelo
Kodiċi postali: 7602 PE
Pajjiż: NLD
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.