Publications Office of the EU
ir-Repubblika Ċeka-Praga: Servizzi ta' l-arkitettura u dawk relatati - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ir-Repubblika Ċeka-Praga: Servizzi ta' l-arkitettura u dawk relatati

  • Imħabbar
    20/11/2015
  • Ippubblikat
    19/04/2016
  • Skadenza
    31/05/2016
  • Ftuħ tal-offerti
    31/05/2016
  • Aġġudikat
    14/07/2016
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Česká republika – Úřad vlády České republiky
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: CZ01 Praha
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71200000 Servizzi ta' l-arkitettura u dawk relatati
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4,500,000.00 CZK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,848,500.00 CZK
Numru ta’ referenza tal-offerta
čj. 19007/2015-OTH
Deskrizzjoni

Předmětem veřejné zakázky je předprojektová a projektová příprava včetně vyhledání podkladů a architektonicko-stavebních řešení původních (historických) konstrukcí, posouzení stávajícího stavu těchto konstrukcí z hlediska technického, technologického a jeho životnosti, kompletní vypracování projektové dokumentace pro stavební ohlášení/stavební povolení podle přílohy č. 5 k vyhlášce č. 499/2006 Sb., o dokumentaci staveb, v platném znění a inženýrská činnost směřující k získání stavebního povolení, vypracování projektové dokumentace pro zadání stavby a pro provádění stavby podle přílohy č. 6 k vyhlášce o dokumentaci staveb, spolupráce při výběru zhotovitele na provedení stavebních prací a následný autorský dozor při realizaci stavby „Oprava vnějšího pláště Strakovy akademie a oplocení“.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
31/05/2016 10:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
4,500,000.00 CZK
Valur kuntrattwali finali
1,848,500.00 CZK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Studio acht, spol. s r.o.
Indirizz postali: Za zámečkem 746/3
Belt: Praha 5
Kodiċi postali: 158 00
Pajjiż: CZE
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.