Publications Office of the EU
Rinnovament ġenerali Albert-Schweitzer-Realschule u Pestalozzi Förderschule - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Rinnovament ġenerali Albert-Schweitzer-Realschule u Pestalozzi Förderschule

  • Ippubblikat
    20/06/2025
  • Aġġudikat
    14/07/2025
  • Skadenza
    05/08/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    05/08/2025
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Stadt Bruchsal, Stadtbauamt, Geschäftsstelle Zentrale Vergaben
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: DE123 Karlsruhe, Landkreis
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45214200 Xogħol tal-kostruzzjoni għal bini ta’ l-iskejjel
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
693,774.75 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Bħala parti mir-rinnovazzjoni ġenerali tal-bini tal-iskola Albert-Schweizer-Realschule, ix-xogħlijiet tal-ħġieġ, il-faċċati PFR (is-sistema tal-profil tal-azzar), il-bibien esterni (is-sistema tal-profil tal-azzar) huma meħtieġa għat-taqsimiet tal-kostruzzjoni BA1 - BA 3. BA 1 Faċċata PFR ta' madwar 80 m2 Faċċata PFR b'daħla fil-ġenb ta' madwar 89 m2, element ta' bieb ta' barra b'diversi partijiet ta' madwar 7 m2 ħitan ta' barra/soqfa li jlibbsu madwar 9 m2 BA 3 element ta' bieb ta' barra b'diversi partijiet ta' madwar 7 m2 element ta' bieb ta' barra b'diversi partijiet ta' madwar 8 m2 element ta' bieb ta' barra ta' madwar 1-parti ta' madwar 4 m2 ħitan ta' barra/soqfa li jlibbsu madwar 12 m2 Perjodu ta' eżekuzzjoni Total tal-miżura 07.05.25 - 27.05 Glazing 1-parti ta' madwar 4 m2 ħitan ta' barra/soqfa li jlibbsu madwar 12 m2 Perjodu ta' eżekuzzjoni 04.02.2026 - 17.03.2026 Fażijiet oħra ta' kostruzzjoni, is-snajja' kollha tlestew u ġew approvati BA 2: 20.11.2026 - 16.06.2028 BA 3: 29.05.2028 - 16.11.2029 L-ebda allokazzjoni laxka!

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.subreport.de/E36867744
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://www.subreport.de/E22833613
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
05/08/2025 10:15
Metodu tal-għoti
Kriterju: Gewichtung Zuschlagskriterien: 100 % Preis
Tip: price
Deskrizzjoni: 100 % Preis
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 100
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
693,774.75 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Datenservice Öffentlicher Einkauf (in Verantwortung des Beschaffungsamts des BMI)
Indirizz postali:
Belt: Bonn
Kodiċi postali: 53119
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Indirizz postali:
Belt: Kaperich
Kodiċi postali: 56767
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Indirizz postali:
Belt: Kaperich
Kodiċi postali: 56767
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Indirizz postali:
Belt: Kaperich
Kodiċi postali: 56767
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Indirizz postali:
Belt: Kaperich
Kodiċi postali: 56767
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Indirizz postali:
Belt: Kaperich
Kodiċi postali: 56767
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Indirizz postali:
Belt: Kaperich
Kodiċi postali: 56767
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Indirizz postali:
Belt: Kaperich
Kodiċi postali: 56767
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Indirizz postali:
Belt: Kaperich
Kodiċi postali: 56767
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Indirizz postali:
Belt: Kaperich
Kodiċi postali: 56767
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Indirizz postali:
Belt: Kaperich
Kodiċi postali: 56767
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Indirizz postali:
Belt: Kaperich
Kodiċi postali: 56767
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Indirizz postali:
Belt: Kaperich
Kodiċi postali: 56767
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Indirizz postali:
Belt: Kaperich
Kodiċi postali: 56767
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Indirizz postali:
Belt: Kaperich
Kodiċi postali: 56767
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.