Publications Office of the EU
l-Italja-Treia: Servizzi tal-kafetterija - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Italja-Treia: Servizzi tal-kafetterija

  • Ippubblikat
    06/07/2021
  • Skadenza
    21/07/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    22/07/2021
  • Aġġudikat
    09/08/2021
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Unione montana Potenza Esino Musone per conto del Comune di Treia
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ITI33 Macerata
Post tax-xerrej
NUTS code: ITI33 Macerata
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
55510000 Servizzi tal-kafetterija
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,495,295.91 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
561,807.30 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Servizio mensa alle scuole dell’Infanzia e Primarie statali e alla struttura per anziani di Treia
La durata dell'appalto è fissata in 24 mesi a decorrere dalla data di consegna del servizio e, quindi, comprende il periodo 01/09/2021 – 31/08/2023, con opzione di rinnovo fino al 31/08/2025 con eventuale prolungamento di massimo 6 mesi cd. proroga tecnica ai sensi dell’art. 106, comma 11, del D. Lgs. 50/2016

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://umpotenzaesino-appalti.regione.marche.it/PortaleAppalti/it/homepage.wp
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
22/07/2021 09:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
1,495,295.91 EUR
Valur kuntrattwali finali
561,807.30 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: ELIOR RISTORAZIONE SPA
Indirizz postali: Via Privata Venezia Giulia n.5/A,
Belt: Milano
Kodiċi postali:
Pajjiż: ITA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.