Publications Office of the EU
il-Polonja-Bielsko-Biała: Prodotti farmaċewtiċi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Polonja-Bielsko-Biała: Prodotti farmaċewtiċi

  • Ippubblikat
    19/11/2019
  • Skadenza
    20/12/2019
  • Ftuħ tal-offerti
    20/12/2019
  • Aġġudikat
    10/01/2020
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Beskidzkie Centrum Onkologii – Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL225 Bielski
Post tax-xerrej
NUTS code: PL225 Bielski
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33600000 Prodotti farmaċewtiċi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4,297,440.00 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4,638,999.60 PLN
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
DZP.271.43.2019
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia jest dostawa w ramach wyodrębnionych pakietów, leków cytostatycznych spełniających wymagania określone w katalogach leków refundowanych stosowanych w programach lekowych określonych Zarządzeniem nr 75/2018/DGL Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 31.7.2018 r. w sprawie określania warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju leczenie szpitalne w zakresie programy lekowe (z późn. zm); – w asortymencie i ilościach określonych szczegółowo w załączniku nr 4 do SIWZ.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Beskidzkie Centrum Onkologii – Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej
Indirizz postali: ul. Wyzwolenia 18
Belt: Bielsko-Biała
Kodiċi NUTS: PL225
Kodiċi postali: 43-300
Pajjiż: POL
Persuna ta' kuntatt: Malwina Kamińska
Indirizz prinċipali: http://www.onkologia.bielsko.pl
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
20/12/2019 10:30
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.